Yüzücü Mayosu Şortlu

Yüzücü mayosu denizde ve havuzda yüzmeyi seven, sıcak yaz aylarında serinleme ihtiyacı duyan her bayanın gerek duyduğu bir giyim ürünüdür. Yüzücü mayosu şortlu mayoya çok benzerlik gösterir ve isminden de anlaşılacağı üzere yüzerken kullanıcı kişilere çok fazla rahatlık sağlar. Üstelik birbirinden farklı modelleri, her zevke hitap eden tasarımları ile bayanların yüzerken bile güzel görünmesini sağlıyor.

Yüzücü mayosu modelleri arasında kemer detaylı, askı detaylı, bel detaylı ve daha pek çok farklı tasarımda modeller bulunur. Bu tarz mayolara uygulanan tasarımlar kesinlikle vücutta ağırlık yapmaz ve kişiye rahatsızlık vermez. Tam aksine ortam ne kadar rahat olursa olsun her zaman güzellikten ödün vermemeyi sağlar.

Yüzücü Mayosu Fiyatları

Yüzücü mayosu kişinin tarzına göre fiyatlara ayrılır. Her modelde ve tasarımda yüzücü mayosu bulunur. Kişinin her zevkine hitap eden renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ancak yüzücü mayosunun fiyatını belirleyen en önemli etken kalitesidir. Sizler de eşsiz benzersiz tasarımlara sahip yüzücü mayosu modellerini incelemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.