Yeni Sezonda Bile Bulunsun

Modada sezonlar gelip geçiyor. Bazı tasarımlar artık vazgeçilmez oldukları için sezonlar gelip geçse bile minik değişikliklerle hep yaşıyorlar. Örneğin siyah, A kesim bir elbise her zaman için gardıroplarda yer alıyor. Bunun gibi yeni sezon gelse bile hiçbir zaman modası geçmeyen, kadınların ellerinin altında olunca rahat edecekleri, bir zaman gelip kesinlikle kullanacakları aksesuarlar var. Giydiğinizi bir anda hareketlendirecek ve size değişik bir hava katacak bu aksesuarları dolabın bir köşesinde bulundurmak çok pratik bir çözüm.

Aksesuar Kullanışlıdır

Giyiminize bir bütünlük sağlayan bu kullanışlı aksesuarlar arasında en başta hem retro yani eski, hem de modern hava verebilen baskılı bir fular geliyor. Modanın kalbi Paris’ten izler taşıyan Parizyen bir desen idealdir. Kelepçe bilezikler de çok işe yarayan aksesuarlardan. Fazla sade bulduğunuz, biraz hareket katmak istediğiniz elbiseleriniz için çekici bir deri kemer de çok işe yarayacaktır. Tüm kıyafetlerinizle gidebilecek siyah, büyük bir deri çantayı ve klasik bir siyah stiletto ayakkabıyı da bu listeye dahil edelim. Biraz değişik düşünüp siyah blazer ceket yerine kendinize beyaz blazer bir ceket alın. Omuzlara atmak için ideal bir aksesuar olabilir.

Bu sezon ceketler zaten omuzda taşınıyor. Hatta kaliteli ve gümüş detaylarla süslenmiş siyah bir deri ceket edinin. Genç hanımlar böylece her mekanda “cool” gözükebilirler. Bu hiçbir mevsim değişmeyecek aksesuarlarınızın arasına önden yırtmaçlı, koyu renk bir midi eteği de koyabilirsiniz. Etek boyu dikkatinizi çekse bile midi etekler çoğu zaman büyük kurtarıcıdırlar. İnci kolye veya bir sıra inci görünümlü kolye ağırbaşlı görünümler için, büyük ve uzun kolyeler ise bohem ve özgür görünümler için size yardımcı olacak aksesuarlardır. Bütün bu sayılan giyime yardımcı faktörler gelip gide bütün sezonlara dirençlidirler, modaları hiç geçmez.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.