Yeni Sezon Yüzük Çeşitleri

Zaman ilerledikçe kullandığımız takıların da ciddi bir tasarım değişikliğine uğradığını siz de fark ediyorsunuzdur. Son iki yıldır takı dünyasında en büyük değişime yüzükler sahne oluyor.

Çünkü yeni sezon yüzükler eski dönemin havasını da yansıtıyor, 2000’li yılların havasını da… Sonuç olarak bambaşka yüzük modelleri ile tanışmamız da kaçınılmaz oluyor

Eklem Yüzükleri  Bu Dönemin Favorisi!

Yeni sezon yüzük modelleri dendiğinde ilk akla gelen elbette eklem yüzükleri oluyor. Parmaklarda adeta boş yer bırakmayan bu yüzüklerin tamamı şık ve zarif!

Bu yüzük modasının en güzel tarafı ise dilediğiniz gibi kullanabiliyor olmanızdır. Parmaklarınızın isterseniz yalnızca birine, dilerseniz hepsine eklem yüzükleri takabiliyorsunuz.

Bu sezon ön plana çıkan yüzük modelleri arasında zincirli olan ve iki parmağa birden takılan modeller de var. Bu tasarımlar özellikle klasik giyim tarzı ile harika bir uyum yakalıyor.

Hiç tereddüt etmeden abiye elbiseleriniz ile birlikte dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer yüzük tasarımları ile uyumlu olduğundan farklı kombinasyonlar yapmak adına gayet yaratıcı fikirleri uygulayabileceğiniz modeller olduğunu gözden kaçırmayın.

Ayarlanabilir yüzükler de bu sezonda bir hayli revaçta! Hafif esnek metal malzemelerden üretilen bu yüzükleri basit bir hareketle kıvırabiliyor ve dilediğiniz herhangi bir şekli verebiliyorsunuz.

Hatta ikili yüzük olarak adlandırılan ve iki parmağa takılan bir yüzüğe dahi dönüştürebilirsiniz. Özetlemek gerekirse yeni dönemde yüzük kullanımı konusunda kadınlar çok daha yaratıcı olabilecekler.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.