Yeni Sezon Moda Kıyafetler

Günümüzde yeni sezon elbiselerinde nostalji rüzgarı esiyor. 60’lar, 70’ler 80’ler derken bu dönemlerin tarzını yansıtan kıyafetler, yeniden gündeme geldi. 60’ların moda tarzlarından olan, kısa elbiseler ve uzun çizmeler günümüzde bayanların tercihi arasında yerini alıyor. Yine bu yılların tarzını yansıtan geniş yaka paltolar ve bluzlar da günümüzün esintileri arasında yer alıyor.

Yeni Sezonda Nostalji Rüzgârı

Metalik altın kıyafet modası, günümüzde yine gündemde olan tarzlardan bir tanesidir. 2000’li yıllarda hayli moda olan ancak zamanla ilgiyi yitiren bu tarz, günümüzde tekrardan canlanmış durumdadır. Militer yani askeri giyim tarzı da bir dönemin modaları arasında yer alıyordu.

Günümüzde tekrardan moda sayfalarında yerini almış durumda. Özellikle genç bayanların tercih ettiği giyim tarzı olan askeri giyim tarzında, bağcıklı botların üstüne yakayı tamamen kapatan ve kalın kumaş türüne sahip gömlekler, bu tarzı oluşturan kıyafetlerden bazıları arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra, kot özelliği gösteren kalın kumaşa sahip yeşil ve haki renkli pantolonlar, dar bir kesim ile giyiliyor. Kalın ve giyeni hacimli gösteren yeşil renkte paltolar da bu giyim tarzını yansıtan diğer unsurlardandır.

Dantel modası bu senede moda olan kıyafetler ile bayanların beğenisine sunuluyor. Dantel kumaşların hakim olduğu bluz ve gömleklerin yanı sıra, incecik dantel esintisi taşıyan pantolonlar ile kombin yapılıyor. Moda da nostalji rüzgarı her zaman yerini koruyan stiller arasında yerini alıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.