Yeni Sezon Etek Modelleri

Deri kalem etekler ve balıksırtı dokuma modelli etekler ile bu sezon oldukça şık görüneceksiniz. Deri modeller hem şık hem de tarz sahibi görünmenizi sağlar. Derinin yanı sıra sizleri oldukça rahat ettirecek pamuklu etek modelleri de bu sezona damgasını vuracak modellerden.

Süet Etek Modellerinde Yeni Tarzlar

Set oldukça şık duran bir kumaş. Mini ve midi etek boylarında çok tercih ediliyor. Süet modelleri ile hem spor giyimi yansıtabilir hem de davetlerinizde tercih edebilirsiniz. Düğmeli ve cepli olanlar ise özellikle günlük giymeniz için tasarlandı. Arka ya da ön kısımlarında yırtmaçlı modeller ise ince bir topuklu ayakkabı ile bütünleşince harika bir görünüm sağlıyor.

Etnik Desenli Etek Modelleri

Çizgili, geometrik ve işlemeli modeller ile şıklığınıza şıklık katın. Pilili etekler ise hem kısa hem de midi boyları ile oldukça farklı bir tarzsa sokacak sizleri. Etek modellerini kısa bot, ince topuklu ya da babetlerle rahatlıkla giyebilirsiniz. Davetlerde özellikle stiletto ve kalem etek tercih etmelisiniz.

Tüm etek modellerinde farklı desenlerin yanı sıra nakış işleme ya da tüller ayrıntıları ile çeşit katıyor ve eteklerin daha hareketli görünmesini sağlıyor. Hem şık hem de rahat edeceğiniz tüm modellerde farklı etnik desenler. Yaz ve kış ayına özel kumaşlar ve farklı kesimler eteklerin daha güzel ve modern görünüm almasını sağlıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.