Yazın En Hafif Hali: Bir T-Shirt Bir Şort!

Yazın sıcakları bastırınca üzerimizden ne var ne yok atmak isteriz. Evde de dışarıda da giyeceğimiz en fazla bir şort ve kolsuz bir t-shirt modeli ile en hafif şekilde giyinerek, kendimizi ferah tutmaya çalışırız. Moda rüzgarlarında da her zaman kendisine bir yer bulan bu rahatlık timsali giysi için, trendlerde neler var, neler yok? Bir göz atalım!

Kemerli Mini Şort Modelleri!

Takipçileri bir hayli fazla bu stil, renk alternatifleri ve bluz çeşitleri ile birbirinden şık kıyafetler oluşturmak için ideal. Spor-klasik her tarza yatkın kemerli mini şort modelleri ile isterseniz bir t-shirt bir sneakers ayakkabı ile, çok spor bir görünüm elde edebilir, ya da askılı retro bir bluz ve topuklu ayakkabılar ile fazlasıyla cool görünebilirsiniz.

Denim Şort Trendi!

Denim öyle bir kumaş türü ki, pantolonu, eteği, montu, ne yapılırsa yapılsın hoş durur. Sade, düz renk veya taşlanmış kumaştan dizayn edilmiş klasik şort modellerinin yanında, bu yıl güpür detaylara da rastlıyoruz. Sportif denim stiline feminen bir hava katmış! Siz de merak ettiniz mi? * adresinde görebilirsiniz!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.