Xiomi Mi Band 4 Akıllı Bilezik Özellikleri

Akıllı saat almak isteyen ancak pahalı olmasından dolayı farklı alternatifler arayan kişiler için en uygun seçeneklerden birisi; Xiomi mi band 4 akıllı bilezik olmaktadır. Çinli dev firma Xiomi’nin tasarladığı bu akıllı bilezik; hem fiyatı hem de sahip olduğu özellikleri bakımından çok fazla tercih edilmektedir. Bu ürünün piyasada ortalama 200 TL’ye satılması; pahalı rakip ürünlere kıyasla farkını ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra, uygun fiyatlı olmasına rağmen Xiomi garantisi sunmasından dolayı kullanıcıların güvenini kazanmaktadır.

Xiomi mi band 4 akıllı bilezik; garanti konusunda en iyisini vaat etmektedir. Hem ithalatçı hem de Xiomi Türkiye garantisi bulunmaktadır. Bu iki garanti seçeneği arasında yalnızca küçük bir fiyat farkı vardır.

Xiomi Mi Band 4 Akıllı Bilezik Neler Vaat Ediyor?

Bu ürünün 0.95 inç Amoled ekranının dokunmatik özelliklerinin oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Buna ek olarak, basit bir kullanımı bulunmaktadır. Ürünün ekranının camı ise parmak izi bırakmayan bir kaplamaya sahiptir. Ürünün küçük olmasından doğabilecek sıkıntıların dokunmatik ekrandan dolayı asla gündeme gelmediğini söylemek gerekir. Bunun yanı sıra, 240×120 piksel çözünürlük sayesinde hayran kalabileceğiniz çözünürlük vaat etmektedir. Çok net bir görüntü sağlayan Xiomi mi band 4 akıllı bilezik; oldukça canlı durmasından dolayı beğeni toplamaktadır.

Bu ürünü; istediğiniz takdirde yüzerken bile kullanabilirsiniz. 50 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Yüzmenin yanı sıra duş sırasında da kullanılabilecek bir üründür. Bunun yanı sıra, bilhassa sporcuların severek kullanacağı bir ürün olmasıyla bilinmektedir. Daha önce de söylediğimiz gibi yüzme aktivitelerine ek olarak, koşu ve bisiklet sürme aktivitelerinin takip edilmesini sağlamaktadır. Birçok akıllı telefon uygulamasında bulunan yakılan kalorinin belirlenmesi ve kat edilen adım mesafesinin kullanıcıya aktarılmasını sağlayan bir üründür. Akıllı telefonun GPS’i ile beraber çalışan bu özellik; ürünün birçok kişi için vazgeçilmez olmasını sağlamaktadır.

Neden Xiomi Mi Band 4 Kullanmalıyız?

Xiomi mi band 4 kullanmak için gerçekten çok fazla sebebiniz var! Yukarıda saydığımız özelliklere ek olarak, Spotify’in kontrol edilmesi; bu ürünü farklı kılan etmenler arasındadır. Ayrıca, Spotify dışında da diğer müzik dinleme programlarına göre ayarlanabilmesi de farklı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Bu ürünü kullananların en büyük avantajlarından birisi; telefon çağrıları ve istenilen diğer bildirimlerin bileklik üzerinden görüntülenebilmesi olmaktadır. Çağrı veya bildirim geldiği zaman akıllı bileklik; titreyerek kullanıcıyı uyarmaktadır. Bunun yanı sıra, kullanıcı; hangi bildirimleri almak istediğini seçme özgürlüğüne sahiptir. Ancak, kullanıcıların gelen çağrıları cevaplama şansı yoktur. Yalnızca reddetme şansları bulunmaktadır.

Xiomi mi band 4 akıllı bileklik kullanmanın sayısız avantajı vardır. Bu avantajların başında batarya ömrü ilk sıralarda gelmektedir. Bu akıllı bilekliği sürekli kullansanız bile neredeyse bir hafta boyunca batarya ömrü dayanmaktadır. 135 mAh bataryası sayesinde günlerce sorunsuz olarak kullanılması mümkündür. Son olarak, kişiselleştirilebilir ana ekranının kullanıcılar açısından çok büyük bir avantaj olduğunu dile getirmek gerekir. Akıllı telefonda bulunan uygulama üzerinden akıllı bilekliğin ana ekranını değiştirmek mümkündür. Temalar sınırlı sayıda olsa bile birçok kullanıcının severek kullandığı bir özellik olmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.