UZUN ELBİSELER

UZUN ELBİSELER

Uzun elbise hem bir kadının gününü kurtaran hem spor hem de şık bir görünümü yakalamasını sağlayan trend bir giysidir. Uzun elbise modelinin birçok çeşidi vardır. Spor uzun elbise, abiye uzun elbise, tesettür uzun elbise, şık uzun elbise ve günlük uzun elbise bazı çeşitlerdendir. Spor uzun elbise genellikle rengârenk ve desenli tasarımlarla karşımıza çıkar. Bu tarz elbiseleri spor ayakkabı veya babet ayakkabı ile kombinleyebilirisiniz. Bu elbiseler için en ideal çanta çeşidi çapraz takılan çantalardır. Fakat siz spor ayakkabı giyecek iseniz spor görünüm veren hoş bir sırt çantası da kullanabilirsiniz.

Abiye uzun elbise ise genellikle özel gün ve geceler için tasarlanmış bir modeldir. Bir arkadaşınızın veya bir akrabanızın nişan düğün vb. özel günlerinde rahatlıkla giyebileceğiniz bir tarzdır. Bu tarz elbiseler ile topuklu ayakkabı kombine edilmesi çok beğenildi ve çok ses getirdi. Aynı zamanda çanta olarak da elbisenin ve sizin zarafetine yakışır küçük bir cüzdan çanta kullanmanız daha doğru olacaktır.

Tesettür giyimi tercih eden bayanların işi daha zordur. Çünkü onlar devamlı şık bir kombin üzerinde çalışırlar. Tesettür uzun elbise modeli ise tesettür giyimi tercih eden bayanlar için bir avantaj durumuna geldi ve sıkça kullanıldığını görmemek de mümkün değil. Şık uzun elbise modeli ise genellikle taşlı, tek renkli ya da sadece iki renkli olan bir modeldir. Günlük uzun elbise ise rahat ve spor bir havaya bürünmenizi sağlar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.