Süet Etek Modası

Etek modelleri kış ayına özel güzelliklerde yeni ve desenli tarzları ile dikkatleri çekiyor. Süet etek modelleri bu yıl canlı renkleri ve baskılı desenleri ile vitrinlerde yerini aldı. Zımba ve cep detayları ise tüm etek tarzlarında. Kahverengi ve yeşil tonları süete her zaman farklılık katıyor.

Süet Etek Modelleri ve Desenleri

Modern kesimli eteklerden hoşlananlar bu sene kendilerini çok rahat hissedecekler. Süet özellikle günün her saati giyilebilen kumaşlardır. Spor kıyafetlere dahi farklı bir uyum getirir. Kalem etekler ve balon eteklerde de süet modasını bu yıl yaşayacaksınız. Çağdaş çizgilerden oluşan etekler hem göze hitap ediyor hem de sizleri tarz sahibi gösteriyor.

Süet etek modelleri bu yıl kendinden desenlilerle de çok canlanacak. Kumaş üzerinde baskılar ise eteğe farklı bir tarz getiriyor. Kendinizi her zaman modern ve şık hissedeceksiniz. Sezon tasarımları ve renkleri süet büyüsü ile geliyor. Uzun çizme ve ince topuklu ayakkabılarla giyebilirsiniz. Üzerine ise V yakalı bir penye ya da gömlek çok güzel durur.

Süet etek modellerinde bu yıl özel tasarımlarda bulunuyor. Zımba ve düğme eteklerin cep ya da arka kısımlarında işlenerek farklı bir havayı sizlere getiriyor. Rahat ve şık giyimi sevenler için her zaman iyi bir alternatif. Sokak modasında da bu yıl farklı süet etek modellerine rastlayabilirsiniz. Her zaman güzel ve zarif olmak elinizde.

Önceki İçerikYeni Sezon Etek Modelleri
Sonraki İçerikBayan Giyim Modası
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.