Şallarınız En Önemli Aksesuarınız

Tesettürlü hanımların tamamlayıcı aksesuarlarından biri de şal ve eşarplardır. Özellikle genç hanımların kullanım rahatlığını her kombinde tercih etmesi ile tesettür modasında şallar önemli bir yer tutmaya başlamıştır. Şal modelleri ve fiyatları açısından her bütçeye hitap eden seçenekler sunması ile tercih edilirliğini artırmıştır.

Her mevsim farklı tasarımları ile boy gösteren şalların modeller konusunda çok fazla seçeneği bulunmaktadır. Desenlisi, taşlısı, baskılısı, düz, çizgili, dantelli, gipürlü vs oldukça çok seçeneğin yanı sıra renk skalası olarak da oldukça çok seçenek bulunmaktadır. Hangi kombini giyerseniz giyin uygun bir renk şal mutlaka bulabilmektesiniz.

Elbette şal modelleri yanı sıra bağlama modelleri ile de farkınızı ve tarzınızı yansıtabilmektesiniz. Hatta pek çok ünlü marka şallarının nasıl farklı şekillerde kullanılarak tamamlayıcılığı ön planda tuttuğu videolar paylaşmaktadır. Tesettürlü hanımların son dönemlerde çanta, ayakkabı, takıları kadar şalları da tamamlayıcı aksesuar olarak kullandıkları görülmektedir.

Şallar İle Farklı Kombinler

Geniş bir gardıroba sahip iseniz ve her konsepte göre giyinmeyi seviyor iseniz şallarınız oldukça çok şekilde kullanılıyor demektir. Şal modelleri ve fiyatları zaten çok uygun olması nedeni ile ve farklı kullanımları ile hanımların gözde parçalarındandır. Abiyeleriniz, spor kıyafetleriniz hatta günlük kıyafetleriniz için bile elbiseniz ile aynı tarzı yansıtabilecek şal modelleri internet sitelerin, tesettür mağazalarında ve eşarp mağazalarında şal severlerin beğenilerine sunulmaktadır.

Oldukça şık bir davete giderken giyeceğiniz uzun hafif kuyruklu bir elbise üzerine rengi ile tüm bakışları üzerinize çekecek bir şal tercih edebilirisiniz. Şallarınızı yapmanızda kısa sürdüğü için emin olun bu davete hazırlanmanız dakikalar sürecek asla saatlerce eşarp nasıl durdu endişesi yaşamadan tüm güzelliğiniz ile kısa zamanda partnerinizin koluna girip çıkabileceksiniz.

Spor bir tarzınız var ve rahat giyinmeyi seviyorsanız yine sizin içinde spor ve oldukça şık modeller bulunmaktadır. Sadece bir iğne ile 5 dakika bile sürmeden şal bağlama işlemi sona ermiş olacaktır.

Şal Modelleri ve Fiyatları

En ünlü markalardan tutun da normal bir tesettür mağazasında satılan şal modelleri ve fiyatları arasında mutlaka kendi bütçenize göre uygun bir ürün bulabilmektesiniz. Çünkü şallar 10 liradan başlayarak bütçeniz ve tercihleriniz yönünde artış göstermektedir. Bu modellerin hazırlanması sırasında kullanılan kumaş ve süs detayları fiyatın belirlenmesinde etkili olan hususlardır. İpekten hazırlanmış şal fiyatları en yüksek fiyatlı şallar arasında yer almaktadır. Bunun yanında özellikle yazlık şallarda çok uygun fiyatlara rastlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.