Penye İpten Çanta Modası

Son dönemlerde insanlar kullandıkları her şeyin sağlığa zararı olmadığından ve basit bileşenlerden oluşmasına oldukça dikkat etmektedir. Özellikle giyim, eşya ve aksesuarlar, çantalarda daha doğal ürünler tercih edilmeye başlandı. Hiç tahmin edemeyeceğiniz malzemelerden farklı ürünler oluşturulduğuna şahit olmaktayız. Bu ürünlerin oluşturulması pratik zekanın ürünü olarak görülmektedir. Hanımların ellerinden düşürmedikleri çantalarda birkaç sezondur penye ipten çanta modelleri boy göstermeye başlamıştır.

Farklı görünümleri, zarafeti ile ön plana çıkan ve penye çantaları her yaştan kadın değişik modelleri ile kombinlerinde kullanmaktadır. Yuvarlak, dikdörtgen, kare ve sırt çantası olarak yaz kış tüm kombinlerde bu çantalar rahatlıkla kullanılabilinmektedir.

Penye çanta modasını yakalamak için internet sitelerinden yapıp satanlar olduğu gibi hayallerinizdeki çantayı dilediğiniz renk ve modelde kendinizde örebilmektesiniz.

Penye Çanta Yapmak

Biraz maharet ve hayal gücünüzü kullanarak kendi çantanızı örebilirisiniz.  Penye ipten çanta modelleri yapabilmeniz için basit tığ işi biliyor olmanız yeterlidir. Pazarlarda ve tuhafiyelerde geniş renk seçeneği ile bulabileceğiniz penye iplerden satın alarak kısa zamanda sizde moda akımını kolayca yakalayabilirisiniz.

Çantaların nasıl yapılacağına dair ve kullanılacak olan aksesuarların nerelerden temin edileceğine dair pek çok video bulunmaktadır. Bu videolar yardımı ile farklı modellerde bir sürü çantayı kendiniz yaparak bir çanta fiyatına birkaç tane farklı modelde çanta yapmış olursunuz.

Sırt çantası, askılı çanta, el çantası, yuvarlak, kare, dikdörtgen ve makaron gibi ve modelleri birbirinden farklı çantaları biraz gayret ile yaparak kimsede bulunmayan çantalarınız ile farklı bir moda rüzgârı yaratabilirisiniz.

Penye Çantalarda Seçenekler

Özellikle genç yaştaki hanımların sıkça kullandığı penye ipten çanta modelleri farlı çok seçenek sunmaktadır. En sık tercih edilen ise makaron ve sırt çantası modelleridir. Uzun askıları ve spor görünümleri ile oldukça iyi bir tamamlayıcı aksesuardır. Penye çantaları şimdilik sadece kendiniz örebilir veya örenlerden satın alabilirsiniz. Çünkü henüz markalarda bu çantaların üretimleri bulunmamaktadır.

Bunun güzel yanı ise çantaların kişiye özel olarak renk ve örgü tarzının tasarlanabiliniyor olmasıdır. Hatta çanta üzerinde bulunacak detayları da zevkinize göre belirleyebilmektesiniz. Ayrıca dilediğiniz her renkte bu çantalardan bulabilir veya örebilirisiniz. İnternet sitelerinde bu çantaların basit yapımlarına dair paylaşımları izlemeniz nasıl yapacağınız veya hangi malzemeleri almanız gerektiği konusunda oldukça yardımcı olmaktadır. Bu çantalar hazırlanırken arasına istediğiniz malzemeleri ekleyebilirsiniz. Boncuk, parlak ipler, deri gibi detaylar kullanarak bu çantaları daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.