Mor Şampuan Nedir?

Daha çok açık kumral ve sarının her tonu için kullanılan mor şampuan, saçlarda istemeyen kızıllık, bakırlık ne turuncu tonlarının akmasını ve daha küllü bir hale gelmesini sağlar. Bu sayede saçlar da yansımalar kalmaz. Sarı saçlar boyandıkları günden sonra, yıkandıkça renk değiştirir. Bu da estetik olarak, güzel bir görüntü oluşturmaz.

Mor şampuan saçların rengini canlı kalmasını sağlar ve küllü bir tonda tutar. Açık renk saç kullanan kişiler, mutlaka kaliteli bir mor şampuan kullanmalıdır. Eski saç renginde kahverengi, kızıl tonları varsa zamanla saçta yansır. Bu şampuan sayesinde saçlar daha güzel bir tonda kalır. Önemli olan kullanım şeklini doğru uygulamaktır.

Mor Şampuan Kullanım Şekli Nasıldır?

Mor şampuan günlük olarak kullanılmamalıdır. Çünkü saçı ve derisini kurutabilir. Uygulama olarak, tüm saça kullanılabilir ama tavsiye edilen sıklığı 10 günde birdir. Saçta bekletilmediği sürece, bir faydası olmaz. Üzerinde yazan kullanım süresi kadar bekletilip, daha sonra yıkatılması gerekir. Durulanırken, turuncu saçların da aktığı görülür. Şampuan tamamen mor renge sahiptir. Saçın zarar görmemesi için, kullanım talimatına mutlaka uyulmalıdır. https://www.tahtatarak.com/mor-sampuan adresinden mor şampuan çeşitlerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

 

Önceki İçerikAvene Nedir?
Sonraki İçerikDavines Boya Ürünleri
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.