Koton Yeni Sezon Etekler 2015

Koton marka etek modelleri bu sene yine birbirinden farklı modelleri içeriyor. İş için, günlük giyilebilecek türden, spor ve farklı birçok amaca uygun etek modelleri bu yılda koton internet sitesinden, mağazalarından sergileniyor olacak. Koton yeni sezon etek modelleri aşağıdaki galeride sizlerinden görebileceği üzere her yaşa hitap ediyor. Bu da koton giyim ürünlerini tasarlayanların tüm incelikleri dikkate aldığını gösteriyor.

Siyah, kırmızı ve mavi renklerin ağırlıklı olarak tercih edildiği koton yeni sezon etekleri bazı modellerde ise kahverengi tonları ile bizleri karşılıyor. 2015 koton etekleri kısa modelleri daha fazla kapsıyor. “Biraz dekolte olması lazım” diye düşünüyorsanız bu yıl yeni sezon koton ürünleri içerisinde tam bu düşünceye uygun birçok kıyafetin sizleri beklediğinin müjdesini veriyor olalım.

Yeni sezon 2015 koton etekler geçen yılın trendleri ile mukayese edildiğinde arada çok ciddi bir farklılık olduğunu hemen yansıyor. 2014 yılındaki koton etek modellerinde en baskın renk yeşil rengiydi. Bu yıl bunun tam tersi renkler sıcak ve soğuk renkler kullanılmış.

Koton mağazalarında yeni sezon 2015 etek modelleri fiyatları hakkında daha şimdiden bilgi edinemeyebilirsiniz. Çünkü ilk etapta online satışa sunuluyor ürünler ve daha sonrasında koton mağazalarında ve anlaşmalı diğer firmaların raflarında sergilenmeye başlıyor.

Koton etek modelleri 2015 yılı trendleri içerisinden sizin için özenle seçmiş olduğumuz örnekleri aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz. 2015 koton etekleri ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi örnek model resimlerini inceledikten sonra bizimle ve takipçilerimizle paylaşırsanız memnun oluruz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.