Kargo Etekler

Kadınlar, bazen farklı tarzda kıyafetler giymeyi isterler. Kargo etekler de değişik tarzda giyinmek isteyen kadınlara bir alternatif oluşturabilir. Genel olarak giyim tarzları, şık veya rahat olarak algılanır. Özellikle kadınlar, bazen şık olmak için rahatlıklarından ödün verebilirler. Kimi zaman da rahat kıyafetlerle şık görünülmeyeceği düşünülebilir. İşte kargo etek modelleri, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunuyor. Genel olarak kadınlar, etek veya elbise giyince kendilerini daha iyi ve şık hissederler. Kargo etekler de etek modelleri arasından tercih edebileceğiniz son derece eğlenceli bir alternatif olabilir.

Kargo Etekleri Nasıl Kombinleyebilirim?

Kargo etekler, geniş ceplere sahip olmasıyla diğer eteklerden ayrılıyor. Spor kesimli bu etekler, rahat ve şık olmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Üstelik kargo eteklerin boyları da değişiklik gösteriyor. Kısa ve midi kargo etekler sezonda en çok bulunan parçalardan. İster diz üstü kargo bir etek seçin ister diz altı. Kargo etekleri, yazın da kışın da tercih edebilirsiniz. Kışın kalın, bol kazaklarla ve botlarla kombinleyebilirsiniz. Özellikle postal tarzı botlar, kargo eteklerin altına çok yakışmakta. Kazakları da eteklerin içine sokup biraz bol bırakarak giyinmeniz, size şık bir görüntü sunacak. Yazın da kargo etekleri tişörtlerle ve spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Hatta bu etekleri, üzerine uzun kollu gömlekler veya altlarında topuklu ayakkabılarla da tercih edebilirsiniz.

Hangi Vücut Tipine Sahip Kadın Hangi Kargo Eteği Seçmeli?

Kadınlar, vücut tiplerini tanımalı ve ona göre kıyafet seçmeliler. Peki, kim nasıl bir kargo etek seçmeli, onu nasıl kombinlemeli? Giyimin püf noktası, vücudu olduğundan daha güzel göstermek ve kusursuz yanları ortaya çıkarmaktır. Eğer güvendiğiniz bir fiziğiniz varsa ve bacaklarınız inceyse daha kısa kargo etekler tercih edebilirsiniz. Üst bacağınızda fazlalık varsa daha uzun, mümkünse diz altı modeller seçerek vücut tipinizi daha zayıf gösterebilirsiniz. Boyunuz kısaysa ve bacak boyunuzdan memnun değilseniz kargo etekleri topuklu ayakkabılarla giyebilirsiniz. Böylece bacak boyunuz daha uzun gözükecektir. Yine boyunuz kısaysa ve bacaklarınızda fazlalıklar bulunmuyorsa daha kısa etekler tercih edin. Bu, yine bacak boyunuzun olduğundan daha uzun gözükmesine yardımcı olacak. Çünkü uzun kargo etekler, bacak boyunuzun daha kısa gösterecektir. Karnında fazlalık olan kadınlar, kargo eteklerin üzerlerine bol kazaklar giyerek karınlarını saklayabilirler. Karnında herhangi bir fazlalık olmayanlar ise kargo etekleri dar tişörtlerle tercih edebilirler. Kısacası, kargo etekleri vücut tipinize ve zevkinize göre değişiklik şekillerde kombinleyebilirsiniz. Bu da kadınlar için büyük bir kolaylık ve avantaj. Tek yapmanız gereken vücut tipinize uygun bir kargo etek seçip kombinlemek ve kargo etek rahatlığının tadını çıkarmak.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.