İpekyol 2013-2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol önümüzdeki sonbahar kış sezonu için oldukça lüks bir koleksiyon hazırladı. Bu kış İpekyol ile 40′lar ve 50′lere gideceğiz.

Koleksiyonda 1940′lı yılların modasına ait döpiyes takımları, midi boy etekleri ve omuz detaylarını görüyoruz. Yine 1950′li yıllara ait leopar desenler, mini etekler kullanılmış. İpekyol bu sezon alışılmışın dışında tasarımları ile dikkat çekiyor. Bunlar arasında sanki iki tane pantolon giynmişsiniz gibi görünen katmanlı pantolonlar ve punk temasını taşıyan pantolon etekler yer alıyor.

Bu sezon İpekyol’dan satın alacağınız bluzlarda geniş fırfırlar göreceksiniz. Ayrıca yakalarda işleme detayları bu sezon trendler arasında. Kumaş ve kot ‘un beraber kullanıldığı tasarımlar, deri ve boncukların beraber kullanıldığı tasarımlar İpekyol koleksiyonunda bizleri bekliyor.

Desen olarak ekose, kelebek, çiçek ve grafik desenler kullanılmış. Siyah, bordo, saks mavisi gibi kadınsılığı ön plana çıkaran koyu tonlar oldukça fazla kullanılmış. Hepsi ve daha fazlası için koleksiyona bir göz atalım.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.