Hamile Elbiseleri

Hamilelik esnasında giyeceğimiz kıyafet seçimleri rahatlığımız açısından çok önemlidir. Vücut genişleme sürecine girdiğinden özellikle karın bölgesini sıkacak dar giysilerden kaçınmak gerekecektir. Dar kıyafetler bebeğin kordonu ile ilgili risk yaratabilir ve hareketlerini kısıtlar. Hamile elbiseleri günlük giyim ve özel günler için tasarlanmış modellerle hamilelik öncesi giyim tarzımızı aratmaz. Özellikle çalışma hayatı devam ediyor ise şık görünmek renkli, değişik tasarımda hamile kıyafetleri ile zor olmayacaktır.

Hamile Elbiseleri Seçimi

Hamilelik döneminde hormon değişimlerinden kaynaklı terlemeler artacağından pamuklu ya da keten kumaşlar seçilmelidir. Terleten ve teri emmeyen kumaşlar ciltte tahriş yapar, sıkıntı verebilir. Hamile elbiseleri bedenimiz adım adım büyüdükçe vücut genişliğimize göre alınmalıdır. Elbiselerde karın bölgesinde baskı yaratmamak için kemer kullanılmamalıdır.  Hamile elbise modelleri uçuş uçuş, renkli, desenli tarzda üretilir ve hamilelik öncesi şıklığımızı yakalayabiliriz.

Sağlıklı ve rahat olan elbiseler seçilmelidir. Pamuklu, keten, terletmeyen kumaşlar sağlıklı olacaktır. Hamilelik dönemi için tasarlanan pek çok modelle, elbise seçimi konusunda kısıtlanmadan gardrobumuzu zenginleştirebiliriz. Hamile elbiseleri model ve renklerini incelemek için https://www.lohusasepeti.com/Hamile-elbise sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.