Halhal Kullanım Önerileri

 Küçük bir bijuteri dükkanından, çok lüks bir mücevher mağazasına kadar, her ziynet-takı eşyası satış noktalarında bulabileceğimiz, dünyanın en yaygın ve eski süs-takı çeşidi olan halhal trendi asla bitmeyecek bir aksesuar. Küçük bir kız çocuğunun ayağında da görebiliriz, yaşı kemale ermiş bir hatun kişide de. Farklı tasarımlarıyla hemen herkesin sevdiği bu egzotik takının kullanım kuralları da olmalı elbette!

Halhal Ne ile Nasıl Takılmalı?

→   Paçaları kısa veya kıvrık bir Jean pantolon, rahat, kısa bir şort, tayt, mini etek veya mini bir elbise ile giyilmelidir. Kısacası ayağınızın ayak bileği bölgesini açıkta bırakan rahat bir şeyle!

→   Sadece ayak bileklerinizin güzel olması yetmez, ayağınızda herhangi bir nasır olmaması ve pedikür yapılmış cilalı tırnaklarınızın olması gerekir. Yani bakımlı ve mükemmel görünümlü ayaklara sahip olmak (yazılı olmasa da) bir zaruriyettir.

→   Eğer büyük bir finansal şirkette çalışıyorsanız, ayak bileğinize takılı bir halhal ile çalışmak özellikle görgü kurallarının ciddi bir ihlali olarak görülebilir. Uzun zamandır beklediğiniz şirket partisi, şık altın veya alabildiyseniz pırlantalı halhalınızı takmak için bir fırsat olabilir.

→   Bazı eksantrik bayanların çorap üzerine halhal takmaları da özel bir tercih olabilir. Ancak, bu seçenekten kaçınarak, daha etkili sonuç için siz sadece çıplak ayak bilekleri üzerinde halhal takmayı deneyin.

→   Ayaklarınız ince ve narin ise, ince metalik halhallar, hatta ince plastik olanları tercih edebilirsiniz. Fakat ayaklarınızın çok da zarif olmadığını düşünüyorsanız, onların görsel olarak daha ince, zayıf görünmesi için, bazı orta ölçekli irili ufaklı parçaların asılı olduğu halhalları takmanızın bileklerinizi daha zarif göstereceğinden emin olabilirsiniz!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.