Elbiselerinizi Raflara Kaldırmayın

Yazın bitmesinin etkilerini henüz üzerinizden atamamışken mevsim geçişleri yaşadığımız şu günlerde kıyafet seçimleri çok önemli rol oynuyor. Mevsimsel geçişlerde bir gün yağmurlu bir gün sıcak yaşanan havalar, mikroplara davetiye çıkartıyor. Özellikle gribal enfeksiyonun kol gezdiği şu dönemlerde kalın giyinmek biraz daha hassas görünüyor. Kış aylarının iyiden iyiye kendini hissettirmesi hanımların elbiselerden vazgeçmesine neden oldu. Birbirinden güzel çorap modelleri üreten büyük markalar ise hem kışın hem de yazın kullanabilmeniz için çorap koleksiyonlarını genişlettiler.

Elbiselerinizin altına giyeceğiniz bin bir çeşit çorap modelleri ile kışın soğuğunu hissetmeden şık görünebilirsiniz. Ayrıca kalın çoraplar botlar ve çizmeler içine giyildiği zaman daha modern bir hava kazanmanızı sağlar.

Kışa Hazırlık Yapmanızın Tam Zamanı

Kışlık çoraplarınız, yünlü hırka ve kazaklarınız hazırsa şimdi sıra birbirinden güzel atkı, şapka ve kaşkol çeşitlerine geldi. Renkli, siyah veya gri modelleri bulunan kış günlerinin vazgeçilmezi atkıları kıyafetlerinizle bütünleştirebilirsiniz. Bol şekilde bulunan boyunluk ise deri montların ve paltolarınızın üzerinden takıldığı zaman oldukça şık bir görüntü sağlar.

Kışın boynunuzu, kulaklarınızı ve yüzünüzü sıcacık tutacak bu aksesuarlar sempatik ve şık görünümleri ile sizi oldukça hoş gösterecek. Son zamanlarda hemen hemen her markanın kendi koleksiyonunu yarattığı kışlık aksesuar modelleri çok hoşunuza gidecek! Yüzünüzün modeline uygun olan aksesuarlar tercih edin kışın büyüleyicisi siz olun.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.