Deri Parçalar Modanın Vazgeçilmeyenleri

Deri modası herhangi bir sezonu olmayan bir moda. O kadar çok yakışıyor ve giyeni o kadar iyi hissettiriyor ki her sezonda deri parçalı kombinleri ve deri elbiseleri görmek mümkündür. Parça deri modası diğer bütün kombinlerle iyi giden bir modadır. Deri ayakkabılar, çantalar, kemerler ve ceketler her zaman vazgeçilmez parçalardır. Parça şeklinde görmeye alışık olduğumuz deriyi bu sezon elbise olarak da görmekteyiz. Deri elbiseler tahmin edilenin aksine oldukça rahattır. Yani şık bir görünüme kavuşmak için rahatlıktan ödün vermeye gerek yoktur. Elbiselerin yanı sıra farklı renklerde deri etekler her türlü kombini patlatacak parçalardır.

Deri Parça Modasında Renk Seçenekleri

Yapılmak istenen kombine ve dolaptaki diğer eşyalara göre deri rengi seçilebilir. Genellikle deri kahverengi ve siyah tonlarında dolaplarda yerini alır. Ancak son sezonlarda kırmızı, bordo, yeşil ve mavi gibi farklı renk ve tonlarında deri kıyafetler de tanıtıldı. Söylemek gerekir ki bu yeni ve farklı tarz herkes tarafından ilgi ile karşılaşıldı. Derinin parlaklığını ve şıklığını daha fazla renk seçenekleriyle kullanabilme fikri moda adına çok güzel bir değişim rüzgarını beraberinde getirdi.

Parça deri modası konusunda her zamankinin aksine bu sene kırmızı renk moda. Özellikle kırmızı renkli deriden tasarlanmış ceketler büyük bir beğeni topladı ve dolaplardaki yerini aldı. Alışılmışın dışına çıkmak ve yeni şeyler denemek isteyenlerin korkmadan kombinlerine katabileceği bir tasarım olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz. Bu ceketler her türlü kıyafetle iyi gitse de en göz alıcı patlamayı yün kazaklarla oluşturulan ikililer yapıyor gibi gözüküyor. Bol kesimli yün kazaklar ve etek, kot pantolon veya tayt kombinine katılan deri ceket gerçekten göz kamaştırıcı görünüyor ve kombini adeta tamamlıyor.

Bu Sezon Deri İle Işık Saçın

Deri hem ana parça olarak hem de aksesuar ve detay olarak çok şık bir görünüm kazandırıyor. Dayanıklı yapısı ve modasının asla geçmemesi gibi özellikleri sayesinde çok avantajlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Küçük bile olsa deri detaylar kombinlerin potansiyelini tam olarak ortaya çıkartmaya yardımcı olacaktır.

Parça deri modası denilince akla ilk gelen parçalar belki de ayakkabılardır. Bu sezonun en can alıcı deri ayakkabısı rugan botlar olacak gibi gözüküyor. Stilistlerin önerisine göre tasarımı ne olursa olsun dolaplarda bir çift deri rugan bota yer verilmeli. Renk konusunda farklı tasarımlar ve kombinler olsa da deri ayakkabı denildiğinde siyahın yeri elbette çok ayrı.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.