Büyük Beden Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

Kadınlarımız büyük bedenler seçerken gerçekten dikkatli olmaları gerekiyor. Çünkü vücut tipleri ve giymiş olduğu kıyafetlere bağlı olarak vücut hatlarını güzel bir şekilde gizlemek istediklerini çok iyi biliyoruz. Bu bağlamda almış oldukları abiye elbiseler ve diğer elbise çeşitleri büyük faktöre sahip etkenler. Bulunduğunuz iklim sıcak ve fazla rüzgâr almayan bir yerse ve sürekli dışarı çıkıyorsanız tulum ve salopetleri deneyebilirsiniz. Bu iki kıyafet çeşidi gerçekten güzel hava alan ve büyük bedenlere sahip ürünler odluğu için yaz aylarında sizleri terletmeyecek aksine daha ferah günler ve saatler geçirmenize olanak kılan etkenler olacak.

Büyük bedenlere sahip birçok kadınımız için günümüzde şık ve güzel tasarımlar hazırlanmaktadır. Kilolu hanımlar hem rahat kullanım açısından günlük kıyafetlerinde olsun ya kombin açısından gece saatlerinde şık abiye kıyafetleri de bünyesinde bulundurması açısından artık tüm tasarım ve modeller üzerinde yer almaktadır. Büyük beden bir kadının en yüksek ihtimalle alması gerektiği kıyafetin tek bir özelliği en azından uzun etek boyuna sahip olması gerektiğidir. Bu nedenle toplu bacakların görünmesi hoş bir durum olarak algılanmamaktadır. Tasarım kıyafetlerde ve renklerle ön plandadır. Bu nedenle büyük beden olarak renkli giyimlerden çok siyah ve lacivert rengine ön planda önem vermek en doğrusu olacaktır. Önemli olan nokta ise koyu renkli canlı rengi uygun bir şekilde kombini tamamlamaktır.

Büyük Beden Giyinen Kadınlar İçin Çeşitli Stiller

En önemli nokta basenlerin genişliği olduğundan dolayı basen genişliği göze batmadan uygun seçim yapıldığında kamufle edilebilme olayıyla doğru orantılı olarak kapatılmaya gayret edilmesidir. Bunun yanında kilolu kadınların giyim dolapları sadece siyah ile dopdolu olmayarak yanında gidebilecek çikolata kahvesi ya da lacivert ile yapılan kombinler veya bir bluz altına koyu renk bir giyim tercih edilerek fark yaratmak en doğrusu olacaktır. Büyük bedenleri ince göstermek adına birçok ipucu ve püf noktaları vardır. Buna örnek olarak baştan aşağı siyah giyinmek zorunlu değildir. Sadece giyilecek kıyafetlerin daha koyu renklere sahip olduğuna önem gösterilmeli, rengarenk kıyafetler söz konusu olmamalıdır.

Genellikle Koyu Renkler Seçilmeli

Bunun nedeni ise kilolarınızı iyi bir şekilde saklamanıza olanak sağlıyor olmasıdır. En iyi şekilde vücut hatlarınızı kapatan bu elbiseleri ise internet üzerindeki birçok site üzerinde bulabilmenizdir. Yapacağınız alışverişlerde beden numarasına oldukça dikkat etmeli ve ileride yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmelisiniz. Aksi taktirde karşılaşmanız gerekecek olan sorunlar gelecek olan elbise üstünüze olmayabilir ya da almış olduğunuz elbisenin rengi açık renk seçeneği ile geldiyse giydiğinizde kilonuzu gösterecek bir özelliğe sahip olabileceğidir. Bunun için bilinen kıyafet ve diğer marka çeşitlerinde fazlasıyla kullanılmakta olan deneme kabinleri üzerinden alışverişlerinizi yapmanız gerek. Seçim size kalmış ama biz online alışverişi büyük bedene sahip kadınlarımız için önermemekteyiz. Bunun nedeni alınan kıyafetin kesiminden kesimine göre bile değişebilir, üzerinize istediğiniz gibi oturmayabilir ya da yanlışlıkla farklı bir model gönderilebilir. Giyim mağazalarından yapacağınız alışverişlerde bu tamamen ortadan kalkar iken istemiş olduğunuz kıyafeti ellerinizle alıp giyerek denemenin vermiş olduğu deneyim diğerleri ile boy ölçüşemeyecek derecededir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.