Beymen 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Beymen markasının; romantizm felsefesiyle tasarladığı, hayal gücü ve yaratıcılık ile yapılan estetik tasarımları kadınların ilgisini çekiyor. Beymen 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu şık detayları ve keskin tasarımları ile kadınlara güzel bir görünüm sağlıyor. Beymen markasının yeni koleksiyonu, monokrom ve acı kahve panter desenlerini birleştiriyor. Kişilerin duygu ve hayallerini özgür bir şekilde yönlendirmesini sağlıyor. Çok keskin ve aynı zamanda mas kulen olan des-galles takım elbise ve volan detaylara sahip pardösüler birbirleriyle harika bir uyum sağlıyor.

Özellikle romantik ve duygusal renkleri seçen koleksiyonda, hayvan desenleri öne çıkıyor. Siyah ve beyaz renklerin ön plana çıktığı loungewar türünde kıyafetleri, pijama ve pantolon takımları, kara desenli pantolon ve etekler oluşturuyor. Kadın müşterilerinin hayal dünyasını ve duygularını öne çıkarmayı amaçlayan koleksiyon, siyah beyaz güllü volanlı etekler ve estetik kırmızı renk triko üstlerden oluşuyor. Tüm bunları tamamlayan kırmızı renk kemer ise göz kamaştırıyor.

Dış giyimlerde ise Beymen; 70’li yılları hatırlatan pardösü türünde paltolarla öne çıkıyor. Kısa ve uzun boylu puf desenli montlar, kabanlar ve arka bölümünde güneş pilisesi bulunan pardösüler dikkat çekiyor. Hayal gücüne ve duygularına önem veren kadınlar için zarif ve yaratıcı ürünler sunan Beymen koleksiyonu müşterilerini bekliyor.

Beymen 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Erkek Koleksiyonu

Beymen sonbahar ve kış sezonunda modern ve şık bir koleksiyon ile erkeklerin karşısına çıkıyor. Birbirinden farklı doku ve tarz ile oluşan tasarımlar, birbirini kolay bir şekilde tamamlarken çok zengin ve rahat kombin seçenekleri sunuyor. Beymen koleksiyonu 4 ayrı gruptan oluşuyor. Bunlar; Casual, Sartorial, Travel Line ve Smokin olarak adlandırılıyor.

Erkekler için Beymen 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu özel ve rahat formlardan oluşan kumaşlarla dikkat çekiyor. Koleksiyonda bulunan döküm tasarımlı pantolonlar casual giyim tarzını tamamlıyor. Yaz mevsiminden sonbahar mevsimine geçişte lacivert tonları kullanan koleksiyon, parlak kış güneş renklerine tasarımlarında yer veriyor. Seyahat etmeyi seven erkeklere de uygun koleksiyon çıkaran Beymen erkeklerin oldukça ilgisini çekiyor.

Beymen Ayakkabı ve Aksesuar Tasarımları

Hem kadınlar hem de erkekler için iddialı tasarımlar hazırlayan Beymen, ayakkabı ve aksesuar tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Beymen 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile kadın, erkek tüm müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Şık giyim tarzlarını uygun ayakkabı ve aksesuar ile tamamlamak isteyen kişiler Beymen’in ayakkabı ve aksesuar tasarımlarına yöneliyor. Hem kadın hem de erkekler için en uygun, şık ve trend ayakkabı modellerine sunan Beymen, giyim kombinlerini tamamlayacak aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.