Bayan Saat

Hanımların saatleri ile erkeklerin saatleri arasında büyük farklar bulunmaktadır. Tasarım sırasındahanımlar için yapılan saatlerin daha küçük kasalara sahip ve bileklerini süsleyebilecek tarzda olmalarına dikkat edilmektedir. Çünkü bayan saat modelleri arasında bileklere hareket katan modeller daha sık tercih edilmektedir.

Yine erkek modellerinde daha sportif ve daha yıpranmaya karşı dayanıklı metal ya da silikon kordonlar kullanılırken hanımların modellerinde daha çok altın ya da gümüş gibi değerli metallerden kordonlar kullanılmaktadır. Ve bu kordonlar daha örme hasır gibi değişik tekniklerle detaylandırılmaktadır.

Bilekleri Güzelleştiren Modeller 

Hanımlar için tasarlanan saat modelleri genelde bir takı gibi düşünüldüğünden rengi ve modeli oldukça önemlidir. Sadece rengi ve modeli de değil bileğinizde nasıl salındığı da oldukça önemlidir. İnce bilekli ve esmer hanımlar için bileğinizde bol duran ve daha açık renkli kordonlar daha güzel durmaktadır.

Eğer kombinlerinizi daha şık hale getirmek istiyorsanız, kombinlerinizin tamamlayıcısı olacak bayan saat modellerini alırken erkeklerden daha çok dikkat etmeniz gereken detaylar bulunmaktadır. Sizde bileğinizde güzel duracak bir saat arıyorsanız sitemize bakabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.