Bayan Pantolon Ceket Kombinleri

Özellikle iş hayatının koşuşturması içinde kadınların hem şık görünmeye, hem de rahat olmaya ihtiyaçları vardır. Bu haklı ihtiyacı, ceket pantolon kombinleri karşılanmaktadır. Pantolon ve ceket her ne kadar erkek kıyafeti olarak çıkış yapsa da kadınlara gayet hoş olmaktadır. Bayan pantolon ceket kombinleri;  spor ve şık tarzlarda kullanılabilmektedir. Pek çok ünlü marka iş hayatındaki kadınları düşünerek harika kombinler üretmektedir. Pantolonun rahatlığı ile ceketin şıklığı bir araya gelince kadınların kurtarıcı kıyafeti olmuştur. Örneğin; İş yerinde yapılacak bir sunum için ideal bir giyim tercihidir.Bir ceket ve birkaç renk ve kesim pantolon bile, farklı kombinler uygulamak için yeterlidir.  Her yaş gurubunun rahatlıkla tercih edebileceği ceket pantolon kombinleri bulunmaktadır.

Pantolon Ve Ceketten Nasıl Kombinler Oluşturulabilir?

 Blazer kesim bir ceket düşünürsek, altına giyilebilecek bir blujean pantolon ve stiletto bir ayakkabı öğleden sonrayı gayet rahat kurtarabilir. Aynı kombin spor ayakkabıyla giyildiğinde, alışverişe çıkmak gibi yorucu aktivitelerde gayet rahat tercih edilebilmektedir. Düz ceketli takım elbise kombinleri, akşam şık bir toplantı için tercih edilebilir. Deri bir pantolon ile bir spor kesim ceket harika bir kombin olabilir. Bayan pantolon ceket kombinleri için rağbet görmesinin bir nedeni olarak da çok farklı alternatiflerle kullanılabilmesidir.  Günümüzde her renk rahatlıkla giyilebilmektedir. Artık etek ceketin yerini alan pantolon ceket kombinleri, çizgili, düz, kadife, ekose, keten, saten kumaşlarla üretilmekte ve böylece her ihtiyaca cevap verebilmektedir. Genellikle havuç pantolonlarla çok şık kombinler yapılmaktadır.

Vücut Şekline Göre Hangi Pantolon Ceket Kombinleri Tercih Edilmelidir?

Her kadının vücut şekli farklıdır. Uzun boylu, kısa boylu, kilolu, uzun bacaklı, kısa bacaklı v.s. bu durumda giyilecek pantolon ve ceketi iyi seçmek gerekiyor. Aksi takdirde şık bir görüntü olması mümkün değildir. Uzun boylu ve ince bir kadın genellikle sorun yaşamaz. Giyeceği ayakkabı alçak topuklu olabilir. Kısa boylu bir kadın çizgili ve yüksek belli modelleri tercih edebilir. Ayakkabıları yüksek topuklu olmalıdır.

Kilo sorunu olan bir kadın, blazer kesim düz renk ceket tercih edebilir. Kullanacağı pantolon ise, dar kesimli bir pantolon olmalıdır. Bayan pantolon ceket kombinleri günümüzün olmazsa olmaz giyim stilidir. Pantolon ve ceket kombinlerinde farklı modelleri ve farklı renkleri bira araya getirmek de çok dikkat çekici kombinler oluşturmaktadır. Bir araya gelen parçalardan biri diğerinin yanında çok abes durmuyorsa bu iş tamam demektir. Moda sayfalarında bolca bu tür kombinlerle ilgili güzel fikirler bulunmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.