Balık Etek Üstüne Ne Giyilir?

Balık etek kadınların bacağında oluşan kusurları saklamak için en ideal etek tercihlerinden biridir. Doğru bir kombin yapıldığı zaman hem çok şık hem de çok spor bir görünüme sahip olmak mümkün olacaktır. Nasıl bir kombin yapacağınıza karar verdikten sonra üzerine giyeceğinizi  seçmeniz gerekir. Kadınların özellikle özel günlerde en çok tercih ettiği etek modellerinden biridir. Üzerine pek çok farklı tarzda kıyafet giymek mümkün oluyor.

Balık eteğin kumaşında ve tarzına bağlı olarak üzerine giyeceğiniz kıyafet değişiklik gösteriyor. Daha çok gömlek ve büstiyer tarzı kıyafetler tercih ediliyor. Eteğiniz ile üzerine giydiğimiz kıyafet uyum yakalar ise kusursuz bir görüntü ortaya çıkar. Tercih ettiğiniz balık eteklerin rengine bağlı olarak da yapacağınız kombinler değişiklik gösterir. Son zamanlarda pullu ve şık olan balık etek modelleri daha fazla tercih ediliyor.

Dar Gömlek Modelleri

Balık etek üzerine giyilebilecek en güzel kıyafetlerden bir tanesi dar gömlek modelleri oluyor. Eğer eteğini düz bir renge ve desene sahip ise o renk ile uyumlu dar gömlekler tercih ederek çok şık ve çok tarz bir görünüm elde etmek mümkün olacaktır. Bu kombini çok şık bir hale getirmek de çok spor bir hale getirmekte tamamen sizin elinizde. Kullanacağınız aksesuar ve çanta ile kombini şık ya da spor bir hale getirebilirsiniz.

Son zamanlarda kadınların en çok tercih ettiği kombini modellerinden bir tanesidir. Gömleğin içerisinde bir atlet giyerek önünü açık bırakacak şekilde de giymeniz mümkün olacaktır. Böylece çok daha spor bir görünüm elde etmek mümkündür. Balık etek modelleri önce sadece özel günlerde tercih edilirken şimdi sokak stilinde de ön plana çıkan etek modellerinden biri haline geldi.

Fakat çok rahat hareket etmenizi sağlayacak olan balık etek modellerini tercih etmekte fayda vardır. Aynı zamanda gömleklerin şık ya da spor olmasına da eteğinizin yapısı karar verir. Şifon gömlekler ile son derece şık bir hava elde etmek mümkündür.

Büstiyer

Balık etek modelleri üzerine en çok tercih edilen kıyafetlerden bir diğeri ise büstiyer modelleri oluyor. Ettiğiniz ile uyumlu olan birisi yerleri tercih ederek takım şeklinde bir görünüm elde etmek mümkündür. Son derece şık ve havalı bir görünüm elde etmek için mutlaka büstiyer tercih etmeniz gerekiyor. Bu kombini daha çok davetlerde kullanmanız mümkündür.

Gündelik hayat için fazla şık bir kombin olacaktır. Tercih ettiğiniz büstiyerin kolsuz olması daha güzel bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Böylece güzel bir kolyede takarak daha şık bir hava elde etmek mümkündür. Pek çok farklı büstiyer modeli bulunduğu için bunlar arasında kendi eteğinize uygun olan büstiyeri bulabilirsiniz. Son zamanlarda balık etek modelleri bu şekilde kombin yapılarak kullanılıyor.

Şifon Bluz

Balık etek üzerine uygun olacak kıyafetlerden bir diğeri ise şifon bluz oluyor. Bu kombini yapabilmek için mutlaka zayıf ve uzun boylu olmaya dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde kısa ve kilolu olan kişiler bu kombine tercih ettiği zaman olduğundan çok daha kilolu ve kısa bir görünüm elde eder.

Şifon bluzları uzun kollu ya da kısa kollu şekilde tercih edebilirsiniz. Gündelik hayatta da kullanabileceğiniz bir görünüm elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda davetlere katılırken de böyle bir kombin kullanmak mümkündür.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.