2019 – 2020 Sonbahar/Kış Saç Trendleri Neler?

Yeni mevsimlerin gelişiyle saçlarını değiştirmek isteyen kişiler,  2019 – 2020 Sonbahar/Kış Saç Trendleri konusunda araştırmalar yapıyor. Bu sene de diğerlerinde olduğu gibi New York, Londra ve Paris gibi moda podyumları saç trendlerinde öncü oluyor. 2019-2020 saç modelleri aşırı olduğu gibi bazı sınırlı trendleri de içinde barındırıyor. Bu senenin trendlerinin daha hacimli ve ayrıntılı olmakla birlikte büyük boyutta peruklara ve jel desenlere sahip olduğu söylenebilir. Özellikle saç tellerine yapılan sanatsal şekillendirmeler bu mevsimin başka bir trendi olarak göze çarpıyor.

2019-2020 sonbahar sınırlı saç stilleri ise orta ve yan ayrımlar dışında yumuşak dalgalar ve şık görünen kakül tarzını içeriyor. Bu sene ayrıntılı şekilde yapılan topuzlar tercih edilmiyor. Basit şekilde at kuyruğu, modelli örgüler ve yarım topuz gibi modeller tercih ediliyor. Bayanlar, 2019-2020 sonbahar ve kış saç kesimlerinde konusunda ise çok çeşitli seçeneklere sahip olacak gibi gözüküyor. Bu saç kesim stillerinden en çok tercih edilenleri uzun saçlar ve stili değiştirilmiş dalgalardır.

2019-2020 Sonbahar/ Kış Saç Rengi Trendleri Neler?

Yeni yıla yaklaşırken saç rengi modelleri özelikle kadınlar tarafından merakla inceleniyor. Yeni trendler daha çok doğal olan saç renklerinden oluşuyor. 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Saç Trendleribu seneye damga vuracakmış gibi gözüküyor. Bu sene en çok tercih edilecek saç rengi trendleri ise şunlardır;

  • Platin Renk Saç: Özellikle soluk ten yapısına sahip olanlara yakışmayan platin sarı saç renkleri, yeni trend ile saç kökleri koyulaştırarak ve gölgelendirerek yapılıyor. Bir miktar çaba gerektirecek bu yeni saç rengi trendi, verilen çabaya değecek bir görünüm sağlayabiliyor.
  • Kızıl Renk Saç: Kızıl renk her zaman dikkat çeken ve unutulmayan saç renkleri arasındadır. Bu nedenle her sene saç rengi trendleri arasında kızıl tonlarda renkler bulunur. Bu senenin trendleri arasında doğal renk kızıl saçlar dikkat çekiyor.
  • Siyah Renk Saç: Siyah rengin, bu sene özellikle modeller tarafından kullanılacağı söylenebilir. Moda gösterilerinde doğal siyah renkler oldukça şık görünümler kazandıracaktır.

2019-2020 Sonbahar/ Kış Saç Modelleri Neler?

Yeni dönem saç modellerinde ise 70’li yıllara bir dönüş var denilebilir. Saçların orta kısmı oldukça klasik olan yeni trendlerde, orta bölümdeki saçların hacmi geri kalan bölge ile uyumlu olarak yapılıyor. Bir diğer trend saç modeli ise yana ayrılmış saç modelleri olarak göze çarpıyor. 2019 – 2020 Sonbahar/Kış Saç Trendleriarasında en gözdelerden biri ise yumuşak dalgalar ve romantik dalgalı saçlar olacaktır. Moda dünyası tarafından çok sevilen bu tarzın, yapılması zor olsa da kişiye doğal bir görünüm kazandırır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.