2016’da Modası Geçen Trendler

Yeni bir yıla merhaba dediğimiz şu günlerde 2016 yılına ait trendler ve trend olmayan şeyler de belli olmaya başladı. Geçmişte bırakılması gereken moda akımları artık yerini yeni trendlere bırakıyor. Bakalım 2016’da nelerden vazgeçmek zorunda kalacağız?

2016’da Vazgeçmeniz Gereken Trendler

Geçtiğimiz yıllarda bir hayli ilgi gören ve kısa sürede trend haline gelen kürklü aksesuarlar bu yıl o kadar da ilgi görmeyecek. Siz siz olun kürklü aksesuarları kullanmaktan vazgeçin, çünkü bu aksesuarlar 2016’da demode oldu. Kürklü ayakkabılar, kürklü çantalar, küpe ve diğer aksesuarlarınızı bir kenara kaldırın.

Cüzdan büyüklüğündeki çantalar geçtiğimiz yılın trend parçaları arasında yer aldı. Birçok kadın mikro küçük çantaları kullanmayı çok sevdi. Ancak bu yıl mikro çantaların da modası geçti. Bu çantalarınızı da gardrobunuzun derinliklerine kaldırabilirsiniz.

Marka İsimli Tişortler Artık Yok

Markaların isimlerinin yer aldığı tişört modası da bu yılın demode akımlarından oldu. Üzerinde markanın ismini yer alan ve dikkat çeken tişörtlerde bu yıl uzak durun. Uzun çizmeler ve kısa botlar bu yıl da moda. Ancak geçtiğimiz yıl moda olan ve yılın trend parçaları arasında yer alan orta boy (diz ile bilek arasında ortada kalan) botlar bu yıl ne yazık ki geçtiğimiz yıl olduğu kadar moda değil.

Esprili sloganların yer aldığı tişörtler de bu yıl trend olmaktan çok uzak. İlk çıktığında büyük ilgi gören ve esprili bir bakış açısı sunan bu tişörtlerin yerine sade tişörtleri tercih edeceğiniz bir yaz sizi bekliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.