2016 Kış Bayan Modelleri

2016 kış sezonunda yine bayanlara yönelik, birbirinden şık tasarımlar yer alıyor. Hem estetiğe hem de soğuk kış ortamından koruyacak tasarımlar birbirinden iddialı görünüyor. Siyah ve beyaz grafik desenler, bu yılda ağırlıklı olarak tasarıma giren modeller arasında yerini aldı.

Kruvaze ve maskülen özelliklere sahip olan kabanlar ve pardesüler, bu senenin modası arasında yerini aldı. Kalın kumaşı ve bazı modellerinde bulunan kürklü aksesuarları ile bayanların daha şık görünmesi ve soğuktan korunması amaçlanmış. Kürk mantolar, her sezon bayanların tercih ettiği modeller arasında yerini aldı. Ancak son yıllarda, hayvan hakları savunucularının baskısı ile suni kürkler daha çok tercih ediliyor. İç kısmı ve boyun kısmı tüylü olan kürk mantolar, soğuk kış günlerinde bayanların soğuktan koruyan en etkili kıyafetler arasındadır.

Bunun yanı sıra kadınlara asil bir duruş veren kürk mantoları, birçok kıyafet ve aksesuar ile kombin etmek mümkündür. Kadife modelleri genelde mantonun ve kabanın altına giyilebilecek bir tasarıma sahiptir. Siyah kadife elbiselerin birçok modeli vardır. Bu modeller arasında önden yırtmaçlı olanlar, düz etek boyu modelleri ön plana çıkanlardır.

Süet Modası

Süet kumaşından üretilen elbiselerin yanı sıra, ayakkabılar da bu senenin kış modası arasında yerini alıyor. Süet deriden üretilen mantoların yanı sıra, tek parça elbiseler, etekler ve bunların altına giyilebilecek topuklu ayakkabılar ile bayanların şıklığı artıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.