2016 İlkbahar Modasında Etnik Dokunuşlar

2016’nın baharında moda ikonlarınca belirlenen şık kombinlerde en belirgin dokunuş etnik çizgilerle gerçekleşiyor. Bohem tarza daha yatkın olan 2016 ilkbahar modasında, sık geometrik desenler ile süslenen askılı sweatler, ince hırkalar, etekler, bol paça desenli pantolonlar bütün dikkatleri üstlerine çekiyor. Kadınların son senelerde çok sık meyil gösterdiği bohem ve casual tarzların yanında vintage modası da yabana atılacak gibi değil! Vintage tarzın doğasında hippi havası da sıkça sezinlendiğinden dolabınızda saklı kalmış eski tok renklerdeki eteklerinizi desenli kıyafetler ile tamamlayarak tarzınızı daha belirgin bir hale getirerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Her Boy Eteğe Evet Demenin Tam Mevsimi

Etek giymeyi çok seven kadınlara büyük müjde! Eteğin hüküm sürdüğü 2016 modasında her boy etek kullanarak modadan uzak kalmamayı başarabilirsiniz. Son zamanlarda çok dikkat çeken midi boy etekler biraz daha klasik bir hava katıyorken, üzerine tercih edebileceğiniz beyaz veya krem tonlarda gömlekler ile ofis kıyafeti kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Modayı Yakalamak için Kalbinizi Dinleyin

Modanın net çizgilerinin yumuşadığı, herkesçe bilinen bir gerçektir. Bunun yanında kendi tarzınızı, kendi karakterinizle farklılaştırmak veya belirginleştirmek istiyorsanız ruh halinize göre giyinebilirsiniz. Cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş gardıroplar, baharın müjdelendiği günlerde içinizi ferahlatacak ve size kendinizi daha iyi hissettirecek. Transparanın daha sık kullanılacağı önümüzdeki günlerde detaylarda işlenmiş transparan, daha yumuşak bir tarz yaratmaya da yardımcı olur.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.