2014 Erkek Saç Trendi ve Saç Modelleri

2014 yaz günlerinin kendini bir hayli hissettirdiği şu günlerde, ülkemizde erkek saç trendi ile ilgili gelişmeleri merak eden okurlarımızın olduğunu ve bu yönde bilgilendirme isteyen kullanıcıların olduğunu farkettik. Bugün kü yazımızda yeni sezon erkek saçları ve Türk kızları tarafından en çok beğenilen, ilgi gören erkek saç modellerinin neler olduğunu ele almak istedik. Umuyoruz aşağıda sizler 2014 erkek saç trendi olarak kabul edilen modeller içerisinden denemek istedikleriniz olsun…

2014 Havalı Erkek Saç Trendi

Cadde ve sokaklarda havalı ve zengin bir görünüm vermek isteyen erkeklerin büyük çoğunluğu bu saç modelini tercih ediyor. Bakıldığında evet erkekleri havalı bir görüme soktuğu kesin ama herkesin de yapmaması gereken bir saç modeli hatta saç trendi demek lazım diye düşünüyoruz. Malum her saç stili herkeste güzel durmuyor. Bunun göz ardı edilmemesi gerekli.

2014 Güneydoğu Erkeği Saç Trendi

Saç trendleri il ve hatta ilçelere göre bile değişiklik gösterebilmektedir. Güneydoğu erkeğinin 2014 saç trendi aşağıda belirtmiş olduğumuz saç modeli ve türevleridir. Genellikle bu yıl güneydoğu illerinde erkeklerin bu tarz bir saç stili benimsediği ve tercih ettiği gözlemlenmektedir. Bakımsız bir saç yerine bu tür bir saç modeli her zaman daha dikkat çekici olmaktadır.

 

 

2014 Amerikan Saç Modeli Trendi

Geçmişten günümüze süre gelen amerikan saç modeline yeni bir hava kazandıran bu saç modeli açıkca belirtmek gerekir ki çok daha şık ve gizemli bir görünüm veriyor. Tebessümü seven erkeklerde de ayrıca bir havası olduğunun altını çizmek isteriz.

 

2014 Esmer Erkek Saç Modeli ve Trendi

2014 yılı esmer erkekleri tarafından tercih edilmekte olan bu saç modeli resimde de görüldüğü üzere kirli sakal tercih eden erkeklerde tarz bir görüntüye neden oluyor. Doğuştan esmer olan erkekler bu saç trendini kendilerinde deneyebilirler ve kirli sakal ile esmer tenlerine stil kazandırabilirler. Sonradan esmerleşen erkekler için çok önerdiğimiz bir saç modeli olmadığını dikkatle belirtiyoruz.

 

2014 Esmer Erkek Saç Trendi ve Modeli

 

2014 Erkek Kısa Saç Trendi ve Modeli

2014 kısa saç modelleri en yoğun istek gelen konular arasında. Sanıyoruz Türk erkekleri kısa saç trendi ile bir hayli ilgileniyor. Gerçi bunda haklı olunduğunu da göz ardı edemeyiz. Cadde ve sokakları gezdiğimizde Türk erkeklerinin kısa saç tercihinin oldukça fazla olduğunu kolayca gözlemleyebiliyoruz.

 

2014 Sporcu Saç Trendi ve Modeli

Spor yapan erkekler için saç bazen problem oluşturabiliyor. O yüzden dikkat ederseniz hem karizmatik hemde iyi sporcuların saçları hem jöle gibi saç ürünleri ile desteklenir hemde spor esnasında bozulmayacak saç modelleri olmasına özen gösterilir. 2014 sporcu erkek saç modelleri ve trendi için aşağıda yer alan örneği göstermek istedik. Türk sporcular için iyi bir fikir olabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.