Yeni sezon kot elbise modelleri 2013

by avaramu on

Kot kıyafetler hayatımızın olmazsa olmazları arasındadır. Gündelik yaşamda bizi en rahat ettiren kıyafetler kotlardır şüphesiz. Bu sezon kot elbiseler hem tesettür giyimde hem de açık hanımların tercih ettiği kıyafetlerde oldukça moda idi. Özellikle önden düğmeli kot elbiseler çok fazla rağbet gördü. 2013 yılının en trend Jean elbise modellerini sizler için seçtik.

İnce kumaştan yapılan kot elbiseleri yaz ve bahar sezonunda tercih edebilir, daha kalın kot kumaşından yapılan elbiseleri sonbahar ve kış sezonunda tercih edebilirsiniz. Özellikle kısa kollu yada uzun kollu kot elbise modelleri kadınlara daha çok yakışmakta. Günlük şıklığı yakalamak isteyen kadınlar için pratik bir çözüm sağlayan kot elbiseler bu yıl birçok kadının dolabında yerini aldı.

Kot elbisenizi akşam yemeğe çıkarken şık bir ayakkabı ve çanta ile tamamlayıp hızlıca hazırlanabilirsiniz. Yada babet ve büyük çantalar ile tamamlayıp günlük alışverişe çıkarken giyebilirsiniz. Çok amaçlı kullanım sunan kot elbise modelleri kadınlar tarafından çok tercih ediliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.