Colin ‘s 2013 2014 sonbahar kış koleksiyonu

by avaramu on

Colin ‘s bu sezon tasarladığı koleksiyon ile rahatlıktan ödün vermeyen kadınlara hitap ediyor. Yeni tasarımları ile sonbahar kış sezonunda şık olmanın parçası olacağa benziyor.

Birçok ürün alternatifi ile adından söz ettiren Colin’s, sonbahar kış sezonunda hem rahat hem şık olabileceğiniz size en yakışan kıyafeti bulmanıza yardımcı oluyor. Colin’s Jean pantolonları, skinnyleri kadınların bedenlerine en iyi uyum sağlayacak tasarımları ile dikkat çekiyor. Colin’s tasarımlarında kullandığı özel kumaşlar ile kadınların Jean pantolon giyme zafiyetine yeni bir hava katıyor.

İnce elenip sık dokunarak hazırlanan koleksiyon ile gündelik hayatınızda şık olmanız için gereken tüm parçalar var. Colin’s renkli tasarımları ile her yaştan kadının kendini genç hissetmesini sağlayacak. Colin’s sonbahar kış koleksiyonunda yer verdiği bleachli açık ve orta renkli jeanleri, parlak görünümlü koyu renk saten jeanleri bu yılın en çok satılanları arasında olacağa benziyor.

Sonbaharın rengi olan bordoyu, indigo kumaş ile birleştiren Colin’s hem gündelik hem gece şık olmanızı sağlıyor. Hepsi ve daha fazlası için koleksiyona bir göz atalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.