At kuyruğu saç modelleri 2013

by avaramu on

Uzun saçlara sahip kadınların yıl içerisinde belki de en çok kullandığı saç modeli at kuyruklarıdır. Her tarza, her yaşa giden joker bir saç modelidir at kuyrukları. Özellikle kuaföre ihtiyaç duyulmadan ev ortamında elimize aldığımız bir toka ile pratik bir şekilde yapılması çok caziptir. Sizler için 2013 yılının en beğenilen, en çok kullanılan at kuyruğu saç modellerini sizler için seçtik.

Modern yaşam tarzında artık abartılı saç modelleri yerine daha sade daha hareketsiz ama şık saç modelleri tercih ediliyor. Bu anlamda at kuyrukları özel davetler, iş yemekleri, mezuniyet törenleri için düz ve şık bir model sunuyor. Özellikle giyeceğiniz abiye elbise çok hareketli bir kıyafetse saçlarınızı düz dikkat çekmeyecek bir at kuyruğu yapabilirsiniz. Elbiseniz sade ve düz ise saçlarınıza hareket katarak kendinizi gösterebilirsiniz. Bunun için saçınıza tarak yardımı ile krepe yaparak at kuyruğu yapabilirsiniz. Eğer sokağa çıkacaksanız daha dağınık ve doğal at kuyruklarını tercih edebilirsiniz.

Birçok popüler oyuncu at kuyruğu saç modelini sıkça kullanıyor. Sizler için ünlü yıldızların kırmızı halıda çekilmiş birbirinden şahane at kuyruğu saç modellerini hazırladık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.